Zebranie Sprawozdawcze za 2017 rok

     20 stycznia w Domu Strażaka w Mesznej Opackiej, odbyło się Zebranie Sprawozdawcze członków OSP Meszna Opacka za 2017 rok. Strażacy podsumowali cały ubiegły rok oraz przedstawili plany na rok 2018.       W zebraniu wzięli również udział zaproszeni goście: Burmistrz Miasta i Gminy Tuchów Adam Drogoś, dyrektor PSP w Mesznej Opackiej Urszula Hajduga, przewodniczący Powiatowej Komisji Rewizyjnej ZOSP RP w Tarnowie druh Andrzej Witek, prezes ZOG ZOSP RP w Tuchowie druh Mieczysław Kras, opiekun z ramienia ZOG druh Krzysztof Siwak.
  Jednym z punktów zebrania było przyjęcie nowych członków do jednostki, którzy po ślubowaniu na sztandar otrzymali legitymacje członkowskie.
  Po zakończeniu oficjalnej części obrad strażacy przygotowali niespodziankę dla druha Kazimierza Orłów, który świętował 30-lecie pełnienia funkcji naczelnika oraz 60 lat członkostwa w OSP i 80 urodziny świętował druh honorowy Ryszard Czenczek.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie zebrania!