Ćwiczenia JOT

Do Jednostki Operacyjno-Technicznej (pododdział strażaków ratowników OSP przeznaczony do działań ratowniczych) dołączyło troje druhów: Lucyna, Bartosz i Kamil. Ukończyli kurs podstawy, zdając pozytywnie egzamin, dzięki czemu mają prawo, kwalifikację oraz umiejętności do udziału w akcjach. Z tej okazji, aby godnie powitać świeżych ratowników zorganizowano ćwiczenia, których głównym założeniem było prawidłowe prowadzenie linii gaśniczych.

Całe wydarzenie zostało utrwalone w obiektywie aparatu dzięki obecnemu na miejscu Wojciechowi Kaczmarkowi. Nie tylko wykonał znakomite ujęcia, ale również zadbał o kondycję strażaków cyt,,Panowie przebiegnijcie się jeszcze raz… jeszcze raz proszę rozwinąć węże”, za co należą się serdeczne podziękowania.