Walentynki z MDP

  Już po raz trzeci przyjaciele i sympatycy OSP Meszna Opacka zawitali do Domu Strażaka w Mesznej Opackiej, by wesprzeć Młodzieżową Drużynę Pożarniczą im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w przygotowanym przez nich Kiermaszu Ciasta Walentynkowego.

  A wszystko zaczęło się w domach młodych druhów, gdzie z pomocą rodziców (większości mam) powstawały słodkie wypieki w przeróżnej formie. Zasada była jedna: musi być motyw walentynkowy. Pomysłów było mnóstwo np.: tort w kształcie serca, z latającym amorkiem, ciasta z serduszkami gdzie dominowały czerwień i róż, babeczki, muffinki z niespodzianką, domowe pączki w kształcie serca. Były również ciasteczka przygotowane przez uczestników III Bezpiecznych Ferii z OSP. Było nawet coś dla tych, którzy odmówili sobie słodyczy w poście-domowy wiejski chleb ze smalcem. Gdy już wszystko było upieczone, drużyna w sobotę, zamiast siedzieć w domu przed komputerem pracowicie przygotowywała wnętrze jednostki tak, aby wszędzie był klimat miłości. Efekty można zobaczyć poniżej w galerii zdjęć.
Kiermasz wystartował o godzinie 11.00 i długo nie trzeba było czekać, żeby wszystko zniknęło z walentynkowego stołu słodkości.
Dla zakochanych była przygotowana sesja zdjęciowa na czerwonej sofie z napisem LOVE.

  Dziękujemy wszystkim, którzy w jaki kol wiek sposób przyczynili się do uświetnienia tego wydarzenia.
Szczególne podziękowania znajdują się na naszym fan page na Facebooku.

PS. Zdjęcia z sesji są dostępne dla wszystkich, jeśli ktoś potrzebuję oryginalne pliki w wysokiej jakości proszę przysłać swój adres e-mail na: ospmesznaop@wp.pl , można to zrobić przez formularz kontaktowy na naszej stronie http://www.ospmesznaopacka.pl/kontakt/

Fot. Joanna Michałek