V Bieg Burzyński

  W Niedzielę 3 czerwca strażacy z Mesznej Opackiej zabezpieczali V Bieg Burzyński. Zadanie polegało jak co roku na schładzaniu uczestników poprzez podanie prądów mgłowych wody.

  Jednostka z OSP Meszna Opacka już na stałe wpisała się w organizacje tego wydarzenia. Z relacji uczestników biegu można się dowiedzieć, że jest to nie spotykana atrakcja dla biegaczy czego nie ma nigdzie indziej. Tworzy to wyjątkowy klimat i przysparza dodatkowych emocji. Jak zapewniają niektórzy, gdyby nie „zbawienne ochłodzenie” od strażaków z Mesznej na 8 kilometrze to do mety zamiast biegnąc szliby na piechotę.

  Faktem jest, że podczas wszelkich wydarzeń klimat i dobrą atmosferę tworzą ludzie, a to jest podstawa dobrze zorganizowanej imprezy.

  Słowa uznania należą się głównym organizatorom Biegu Burzyńskiego – firmie KĘPASPORT za coroczną współpracę ze strażakami z OSP Meszna Opacka!

Kilka ujęć z drugiego stanowiska wodnego + filmorelacja już wkrótce na YouTube.