Dzień Dziecka z OSP

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, opiekun MDP przygotował dla młodych druhów niespodziankę.   Zbiórka została zarządzona na godzinę 18:00. Po rozpoczęciu oraz krótkim powtórzeniu musztry, dzieciaki posiliły się pizzą by nabrać sił przed zabawą. Drużyna została podzielona na dwa zespoły, które ustawiły się po przeciwnych stronach placu. Każdy otrzymał kilka napełnionych wodą balonów, które pełniły rolę piłki w klasycznej grze w „zbijaka”. Opiekun MDP wydał komendę: -,,OGNIA” i rozpętało się wodne szaleństwo. Balonik były wszędzie i woda była wszędzie.Pomimo liczby 200 sztuk, walka trwała zaledwie kilka minut. Dzięki słonecznej pogodzie, wszyscy szybko wyschnęli. Jak się okazało odrobina wody może przynieść mnóstwo szczęścia.

Na koniec wszyscy jednoznacznie stwierdzili że nie może być tak że opiekun który to wymyślił, jest suchy. Co było dalej można się domyślić…

Życzymy wszystkim druhom i druhnom, tym mały i tym dużym którzy wciąż czują się dziećmi, wiele, wiele radości z życia, tej prostej dziecięcej radości. Wszystkiego dobrego od strażaków z Mesznej Opackiej.

Zarząd OSP Meszna Opacka