Walentynki z MDP

  Dzień zakochanych można świętować na wiele sposobów, mieszkańcy Mesznej Opackiej (i nie tylko) postanowili spędzić go w Domu Strażaka.
  Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza już po raz drugi podjęła się zorganizowania kiermaszu cista walentynkowego. Uczestnicy mogli skosztować domowych wypieków z motywem walentynkowym, mogli napić się kawy, herbaty w rodzinnej atmosferze. Walentynki z MDP to nie tylko słodkości, więc było również coś dla duszy. Każdy mężczyzna miał niepowtarzalną okazję wyznać miłość swojej wybrance w bardzo nietypowy sposób. Zadanie polegało na tym, że Romeo musiał wciągnąć do płuc czystą miłość z sercowego balonika (hel) i pod jej wpływem powiedzieć swojej Julii –Kocham Cię!  Natomiast zadaniem Julii było zachować powagę i nie śmiać się (udało się tylko jednej parze).
Wśród atrakcji znalazło się również: walentynkowe zdjęcie z Misiem, aukcja unikatowych wypieków, pokaz tańca w wykonaniu Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, wspólna nauka ZUMBY i wiele wiele innych.
Na koniec wydarzenie odbyło się wspólne liczenie zawartości „BUTA”, a wynik jaki został osiągnięty, jest znany wszystkim tym, którzy zostali do końca.
Po wspólnym liczeniu opiekun MDP druh Florian Orłów skierował do wszystkich słowa podziękowania:

„Dziękuję wszystkim za tak wielkie wsparcie działalności naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej , świadczy to o tym, że każdy z was posiada wielkie serce i umie się nim podzielić z drugim człowiekiem. Pragnę podziękować wszystkim tym, którzy czynnie zaangażowali się w organizację całej akcji, wszystkim rodzicom, którzy także włączyli się w przygotowania. Pamiętajcie, to dzięki wam możemy stawać się coraz lepsi. Z całego serca wszystkim wam dziękuję ! ”

Zapraszamy do foto relacji z tego wydarzenia

Fot. Florian Orłów i Angelika Gierałt