V Gminne halowe zawody sprawnościowe MDP w Tuchowie

  Z roku na rok drużyna MDP Meszna Opacka udowadnia że jest co raz lepsza i staje się coraz trudniejszym przeciwnikiem. Dowodem na to są: trzykrotnie zdobyte podium w klasyfikacji indywidualnej młodych druhów, III miejsce w kategorii dziewczęta młodsze zdobyła Angelika Pudło, drugie miejsce w kategorii chłopcy młodsi wywalczył Kamil Smoła oraz pierwsze miejsce w kategorii dziewczęta młodsze osiągnęła Nicoletta Damian a tym samym obroniła tytuł mistrzyni toru w swojej kategorii z zeszłego roku. Na zakończenie zawodów drużyna z Mesznej zaprezentowała pokaz Zumby który wypełnił czas oczekiwania na ogłoszenie wyników i rozdanie nagród. Serdecznie gratulujemy wszystkim reprezentantom zdobytych miejsc.

Fot. F. Orłów, W. Nalepka