Dzień Strażaka?

Dzień Strażaka bez strażaków?

  Tegoroczna majówka strażacka, uroczysty apel oraz coroczne złożenie ślubowania przez nowych druhów w OSP Meszna Opacka to plany, które przez siłę wyższą zostały zawieszone.

  Biorąc pod uwagę przeciwności losu, jednostka z Mesznej z okazji dnia strażaka zorganizowała akcję z „Furorą”. W ubiegłym tygodniu druhny wraz z Sołtys wsi oraz sympatykiem jednostki Panią Grażynką zorganizowały szycie maseczek.

  W niedzielę maseczki zostały dostarczone najstarszym mieszkańcom Mesznej Opackiej. W akcji rozprowadzania brało udział wyłącznie dwóch umundurowanych druhów z zachowaniem środków ostrożności.

  Miłym prezentem na Dzień Strażaka okazał się grant od PKN Orlen. (szczegóły będą opublikowane po zrealizowaniu zadania).

Więcej informacji o konkursie na stronie:

WSPANIAŁY PREZENT NA DZIEŃ STRAŻAKA

Poniżej fotorelacja z akcji z „Furorą” oraz w tym roku pusty plac apelowy .