Walne Zebranie

W minioną sobotę strażacy z Mesznej Opackiej zebrali się, aby podsumować rok 2019 oraz nakreślić plan działania na kolejny. Jak co roku na zebranie zawitali zaproszeni goście: Burmistrz Tuchowa Wiktor Chrzanowski, radny Janusz Łukasik, Dyrektor PSP w Mesznej Opackiej Urszula Hajduga, Sołtys wsi Kazimiera Fura, Przewodniczący PKR ZOSP RP w Tarnowie druh Andrzej Witek. W zebraniu uczestniczyli również druhowie honorowi, wspierający i Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza.

Wręczono podziękowania osobom niebędącym członkami jednostki a których działania podwyższają standard i prestiż OSP.

Wyróżniono czterech strażaków, którzy czynnie przyczynili się do ratowania życia i zdrowia człowieka tym samym pokazując, że strażakiem się jest zawsze nawet bez munduru.

Miłym akcentem kończącym oficjalną część zebrania były życzenia urodzinowe dla kronikarza jednostki druhny Marty, która w dniu zebrania obchodziła swoje urodziny.

Po zakończeniu zebrania rozpoczęto biesiadę strażacką przy akompaniamencie zespołu METRUM.

Wszystkim zaangażowanym w przygotowania do zebrania oraz wszelkie działania podejmowane przez OSP Meszna Opacka należą się gorące podziękowania.

Fot.: Robert D.