Spotkanie Poobozowe MDP Gminy Tuchów

„Ale to już było i nie wróci więcej…” czy na pewno nie wróci?

  Mowa o wakacyjnym obozie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu gminy Tuchów, który miał miejsce w Jodłówce Tuchowskiej w sierpniu 2018 roku. To właśnie do niego obozowicze oraz kadra wychowawcza postanowili, choć na chwilę powrócić we wspomnieniach spotykając się w Domu Strażaka w Mesznej Opackiej. W spotkaniu wzięli udział uczestnicy i wychowawcy grupy Tuchowskiej oraz gościnnie wychowawcy wraz z kierownikiem z grupy Ryglickiej.
  W spotkanie wplecione zostały obozowe zwyczaje: apel na rozpoczęcie, uczestnicy podzieleni na grupy, dyżurni przygotowujący nakrycia do stołów, depozyt telefonów komórkowych (tylko jako straszak z przymrużeniem oka).
Dla wszystkich został zorganizowany poczęstunek, po którym miała miejsce projekcja filmu (zapraszamy do obejrzenia poniżej) zostały wręczone pamiątkowe płyty DVD oraz specjalnie od komendanta Łukasza Giemzy “najciekawsze” fotografie dla wychowawców obu grup.
  Śmiało, można zapewnić, że pomysł na zorganizowanie spotkania był strzałem w dziesiątkę a radość, jaką wywołało wśród młodych druhów najlepszą nagrodą dla gospodarzy tego wydarzenia.
Serdeczne podziękowania dla jednostki OSP Tuchów za wspólną organizację oraz dobrą zabawę w Mesznej Opackiej.

„I choć tyle się zdarzyło…” wszyscy mówią-CHCEMY WIĘCEJ!!!

relacja na stronie osptuchow.pl http://www.osptuchow.pl/osp/wordpress/?p=7416