I Mikołajkowy Turniej Tenisa

  4 grudnia 2019r. w salach Ochotniczej Straży Pożarnej w Mesznej Opackiej odbył się I Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego Akademii W.B.M. Krupa. Były słodkości, losy, dyplomy dla wszystkich oraz medale. Za największe osiągnięcie w tym roku dziewczyny Anna Firlit i Joanna Wantuch otrzymały pamiątkowe puchary. Gratulacje. Bardzo dziękujemy rodzicom za cały wkład w turniej i kolejny rok treningów.
  Turniej sędziowali: Paulina Sarad, Piotr Kita oraz Mariusz Damian Oraz Bartosz Krupa. Dziękujemy. Wyrazy uznania dla Pani Marty i mojej żony Kasi za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu całego turnieju. Pani Beacie za wypisanie dyplomów, Zarządowi OSP za udostępnienie obiektu. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomagali dziękuję. Oto wyniki turnieju:

KAT dzieci najmłodsze:

1 Kamila Kielawa
2 Mateusz Pierz
3 Maciej Kita

KAT dzieci starsze:
1 Kacper Osika
2 Patryk Bołoz
3 Karolina Lachowicz
4 Emmanuela Hudyka
5 Roksana Bandyk

KAT dziewczęta młodsze:
1 Anna Firlit
2 Justyna Prokop
3 Magdalena Smoszna
4 Zuzanna Damian
5 Martyna Prokop
6 Magdalena Osika
7 Magdalena Wantuch

KAT chłopcy młodsi:
1 Maciej Osika
2 Mikołaj Krupa
3 Miłosz Bandyk
4 Mateusz Zbylut
5 Dawid Smoszna

KAT dziewczęta starsze
1 Zuzanna Firlit
2 Joanna Wantuch
3 Katarzyna Łątka

KAT chłopcy starsi:
1 Dawid Osika
2 Karol Osika
3 Konrad Zbylut
4 Mateusz Osika
5 Kamil Smoła   

Organizator: Wacław Krupa

Fot.: K. Krupa