BF + KW

  Piąta edycja Bezpiecznych Ferii z OSP Meszna Opacka zakończona niedzielnym kiermaszem Walentynkowym już za na nami!

  Drugi tydzień przerwy zimowej to dla dzieciaków z Mesznej i okolic czas spotkania ze strażakami w Remizie OSP. Bogaty program ferii sprawił, że każdy znalazł coś dla siebie, poszerzył swoją wiedzę, jak również otrzymał sporą dawkę aktywnej bezpiecznej rozrywki. Bezpieczne Ferie z OSP to sportowa rywalizacja, której zwieńczeniem są nagrody, medale, puchary oraz pamiątkowe zdjęcia za konkurencje tj.: tenis stołowy, futbol stołowy, tor strażacki oraz wiele innych.

BF 2020 to spotkanie z Tuchowskimi Policjantami oraz kilka słów o dopalaczach i zagrożeniach z nimi związanymi.

  W tym roku zorganizowano: wyjazd do kręgielni, zwiedzanie Muzeum Miejskiego w Tuchowie.

Szczegółowe informacje oraz obszerną fotorelację można znaleźć na profilu FB druha Wacława Krupy — pomysłodawcę akcji Bezpieczne Ferie z OSP Meszna Opacka.

  Na koniec Ferii 2020 Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza im. rtm. Witolda Pileckiego już po raz piąty zorganizowała kiermasz Słodkości z motywem Walentynkowym. Na gości czekały domowe wypieki, kawa, herbata oraz coś dla dzieci — tenis stołowy i piłkarzyki. W tym roku każdy uczestnik miał możliwość skorzystać ze specjalnie przygotowanej Ławki Miłości (przez anonimowego druha naszej jednostki). Pamiątkowe fotografie będą miłym wspomnieniem z Domu Strażaka.

  Każdemu kto w jakikolwiek sposób włączył się w wydarzenia organizowane przez jednostkę z Mesznej Opackiej należą się serdeczne i gorące podziękowania!

Fotorelacja z BF oraz KW poniżej:

Fot.: strażacy OSP Meszna Opacka